Hakkımızda

DEMİSTAŞ
DOĞU ELEKTRİK – MAKİNA İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

KURULUŞ BİLGİLERİMİZ

Kuruluş Tarihimiz : 25.10.1994
Kuruluş Yerimiz : Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Kuruluş
Kayıt Bilgimiz : 9837/15111 oda ve sicil numarası ve 09.11.1994/Ç3656 sayılı Ticaret Sicil Gazetesi yayımı ile faaliyetine başlamıştır.

HİZMET BİLGİLERİMİZ

Hizmet Senemiz : 27 yıl
Genel Merkezimiz : ANKARA
Çalışan Sayısı : 300+ Kişi

Tarihçe

Doğu Elektrik Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1994 yılında, Grup firması Aktif Enerji Mak. İnş. San. Tic. Ltd. şti. firması ise 1998 yılında Erzurum merkezde Elektrik, Elektrik Üretim İletim ve Dağıtım Tesislerinin Müteahhitlik, Mühendislik, Malzeme,İmalat ve Ticareti, İşletmesi, Bakımı ve diğer hizmetlerini yapmak ana amacı ile kurulmuş olup, faaliyetlerini bu amaca uygun olarak 27 yıldan bu yana sürdürmektedir. Ayrıca çelik konstrüksiyon, uçak ve helikopter hangar kapıları, makine gövdeleri, türbin çarkları, pelton türbin nozulu, ağır talaşlı imalat yapmaktayız.

Misyonumuz

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak, üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, birçok konuda öncü, itibarlı, gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Değişim ve gelişime açık, güvenilir ve sürekli kendini geliştiren, araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen, müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren, devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren, pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden, uluslararası standartlarda hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş, iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip, fark yaratan bir MARKA olmak.